Вакансии и резюме. Работа в Украине. Работа в Киеве.

В избранное   Сделать стартовой 
Поиск работы Поиск персонала Вакансии ведущих компаний Добавить резюме Добавить вакансию Вход в аккаунт

Вакансии по категориям
 Руководство, HR
 Продажа, работа с клиентами
 Торговые агенты, продавцы
 Банковская сфера
 Бухгалтера, финансисты
 Консалтинг, аналитика
 Офисный персонал
 Маркетологи, рекламисты, PR
 Программисты в ИТ-компании
 Программисты систем учета
 Web-разработчики
 Программисты другие
 Системные администраторы
 Коммуникации и связь
 Сфера услуг, рестораны
 Образование, наука
 Инженеры, технологи
 СМИ, лингвистика
 Медицина, спорт
 Полиграфия, дизайн
 Логистика, ВЭД, склад
 Туризм, гостиницы
 Безопасность, охрана
 Недвижимость
 Транспорт
 Строительство
 Производство
 Юриспруденция
 Страхование
 Работа для моряков
 Культура, искусство
 Работа за рубежом
 Удаленная работа
 Временная, разовая работа
 Работа для студентов
 Работа для выпускников
 Разное
Другие сервисы
 Реклама на сайте
 Работодатели о нас
 Подписка на вакансии
 Подписка на резюме
 Кадровые агентства
 Учебные заведения
 Словарь терминов
 КЗоТ
 Статьи по теме
 Вопрос-ответ
 Техническая поддержка

Николаевский государственный аграрный университет

54010, г. Николаев, ул. Парижской Комуни, 9.

Телефон: (0512) 34-10-82.

E-mail: rektor@mdau.mk.ua

Сьогодні Миколаївський державний аграрний університет є провідним навчально-науковим вищим закладом Південного регіону України четвертого рівня акредитації (сертифікат СД-IV № 150329). На шести факультетах університету і в трьох його коледжах навчається більш як вісім тисяч студентів. Університет готує фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями за 19 спеціальностями.

За роки існування, з філії інституту, навчальний заклад перетворився на регіональний науково-навчально-виробничий комплекс, до складу якого увійшли 3 коледжі аграрного профілю, як структурні підрозділи університету, наукові установи та виробничі підприємства, навчально-дослідне господарство університету "Сонячне" з розгалуженим тваринництвом та рослинництвом, яке має 6,8 тис. га орної землі в тому числі 800 га зрошення.

Враховуючи проблеми реформування агропромислового комплексу України на базі університету створено інститут післядипломної освіти. При цьому значна увага приділяється підготовці резерву керівних кадрів агропромислових підприємств із числа молодих та перспективних фахівців.

Створено проблемну науково-дослідну лабораторію з питань розробки та впровадженню полегшених металоконструкцій збірно-розбірного типу, яка з часом увійшла в Українську асоціацію металевих конструкцій. Зважаючи на досягнення фахівців проблемної науково-дослідної лабораторії, на її базі утворено науково-дослідний інститут нових агропромислових об'єктів та учбово-інформаційних технологій, який є структурним підрозділом університету і має ліцензію на виконання понад 100 видів робіт. За останні три роки одержано близько 40 авторських свідоцтв та патентів.

Започатковано та працюють 8 наукових шкіл з питань теорії граничних станів у галузі металевих конструкцій, організації інтенсивного виробництва в АПК, дослідження методів зовнішніх фізичних впливів на метали і сплави, селекції та розведення тварин, проблем землеробства та землекористування.

В університеті суттєво оновлено зміст навчальних планів і програм, які спрямовані на інтеграцію освіти, науки та виробництва. Надбанням університету є запровадження новітніх технологій організації навчального процесу, таких як структурно-модульна система вивчення дисциплін та рейтинговий контроль успішності студентів, що дає змогу готувати фахівців на рівні державних стандартів. Враховуючи накопичений досвід, Міністерство освіти і науки України включило університет до складу учасників державного педагогічного експерименту з запровадженням кредитно-модульної системи навчання та реалізації інших положень Болонської декларації.

В університеті працює аспірантура, що готує кандидатів наук з 6-ти наукових спеціальностей. Діє єдина у Причорноморському регіоні спеціалізована вчена рада по захисту докторських та кандидатських дисертацій з двох економічних спеціальностей.

Студенти МДАУ є активними учасниками міжнародних конференцій, семінарів, предметних олімпіад міського, обласного та республіканського рівнів. Заклад посідає перше місце серед вищих навчальних закладів Миколаївської області за кількістю переможців II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад.

Університетом проводиться значна робота по міжнародному співробітництву. Він є учасником 17-ти міжнародних програм. За останній рік 8 співробітників університету пройшли стажування за кордоном.

Практичній підготовці фахівців в університеті приділяється значна увага. Сформовано бази практик студентів в передових господарствах і установах різних форм власності. Опрацьовано програму практик та стажувань студентів за кордоном. Щорічно більш як 300 студентів університету від'їжджають до Великої Британії, Північної Ірландії, США, Франції, Німеччини, Швейцарії та інших країн.

На передових позиціях знаходиться університет по створенню дієвої та ефективної системи виховної роботи. Цікавим є в університеті не тільки процес отримання знань, а й всебічний розвиток талантів студентства через розгалужену систему яка налічує 17 гуртків, 6 клубів за інтересами, 3 студії, 14 спортивних секції, дизайн-студія, інтелект-клуб, студентська газета, тощо. У червні 2004 року університетська газета "Агросвіт" отримала диплом переможця на ІІ-ій Всеукраїнській виставці "Молодіжна преса України" в номінації "Краще молодіжне видання навчального закладу".

За останні роки, завдячуючи копіткій роботі Наглядової Ради університету, яку очолює голова Миколаївської облдержадміністрації професор Гаркуша О.М. та благодійній допомозі ряду організацій значно поліпшилася матеріально-технічна база університету шляхом її розширення, реконструкції та придбання нових будівель, що дозволило довести навчальну площу на одного студента до 16 кв. м. Суттєво покращилися соціально-побутові умови студентів завдяки проведенню капітальних ремонтів гуртожитків, відкриттю додаткових об'єктів громадського харчування.

Як результат роботи колективу, по підсумками минулого року університет було визнано Міжнародним Академічним Рейтингом популярності "Золота Фортуна" кращим та нагороджено дипломом переможця, а за рейтингом, який проводиться Міністерством аграрної політики України, Миколаївський державний аграрний університет серед 22 вищих аграрних навчальних закладів України посідає 4 місце.

www.mdau.mk.ua 
ВЕДУЩИЕ КОМПАНИИ 
Домой | Добавление резюме | Добавление вакансии | Платное размещение вакансий | Обратная связь
©2004-2009, Украина, Киев.

bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100